Close

Як приготувати кропову водичку новонародженому?

Кропова вода — натуральний та ефективний засіб від дитячих кольок. Її можна давати малюкові з перших днів життя, не побоюючись за його здоров’я.

Як кропова вода допомагає немовляті?


У насінні кропу міститься клітковина і анетін, які покращують роботу травлення, знімають спазми і надають організму вітрогонну дію. Кріп — ідеальний природний засіб проти дитячих кольок. Алергія на його насіння у малюків зустрічається вкрай рідко. Щоб полегшити напади коліковогу плачу, грудничку потрібно давати кропову воду. Її можна купити в аптеці або приготувати самостійно.

 

Як давати кропову водичку новонародженому?

 

Малюкам у віці від 0 до 4 тижнів пропонують по 30 мілілітрів відвару на добу, у віці від 4 до 16 тижнів — по 50 мілілітрів. Давати кропову воду можна через піпетку, шприц-дозатор або з ложечки. Іноді водичку змішують зі зцідженим молоком або дитячим харчуванням і догодовують дитину з пляшечки. кропову воду дітям пропонують в перервах між годуваннями.

Рецепт кропової водички для новонароджених

 

Візьміть столову ложку насіння фенхелю, злегка подрібніть його у блендері або кавомолці. Залийте насіння склянкою холодної води і поставте в емальованому посуді на слабкий вогонь. Через 15 хвилин готовий відвар потрібно зняти, закрити кришкою і залишити на годину в теплі. Коли кропова водичка настоїться, її потрібно очистити від осаду, процідити через ситечко або марлю. Чисту воду, що остигла до кімнатної температури, дають малюкові.


Важливо! Грудничка можна поїти тільки свіжим відваром. Довше доби зберігати кропову водичку не рекомендується. Перед застосуванням засобу не забудьте порадитися із лікарем.

 

А якщо кропова водичка не допомагає? Зазвичай відвар з насіння фенхелю починає надавати на дитячий організм позитивну дію приблизно через два тижні. Втім, кольки у немовляти можуть початися не тільки через проблеми з травленням, а й через недосконалість його нервової системи. У цьому випадку кропова водичка малюка від нападів плачу не врятує. Щоб його самопочуття поліпшилось, почніть давати дитині натуральні краплі «Колі Крокодил». До їх складу входить кріп, аніс, меліса та м’ята. Ці рослини комплексно вирішують проблему дитячих кольок: знімають спазми і здуття живота, покращують перистальтику, підвищують апетит, знижують кислотний рефлюкс, полегшують відходження газів, заспокоюють нервову систему. Засіб діє швидше кропової води: вже через 10 хвилин після першого прийому малюкові стане легше.

Колі Крокодил