Close

Краплі від колік Колі Крокодил показання до застосування

Натуральні краплі від коліків Колі Крокодил мають широкий спектр дії завдяки своєму унікальному складу. Вони допомагають не тільки при коліках у немовлят.

«Колі Крокодил»: показання до застосування

Натуральні краплі Колі Крокодил складаються з масел кропу аптечного, анісу звичайного, м’яти перцевої та меліси лікарської. Завдяки унікальній подвійній формулі, яку розроблено в Ізраїлі, цілющі властивості цих рослин комплексно вирішують найпоширеніші проблеми з роботою травлення у дітей. Краплі Колі Крокодил потрібно давати малюкові перед кожним годуванням, якщо:

  • у нього почались дитячі коліки (напади пронизливого і безпричинного плачу);
  • він страждає на метеоризм;
  • його мучить закреп;
  • животик малюка надувається і стає твердим на дотик;
  • у нього поганий апетит;
  • він часто і рясно відригує після годування;
  • його мучить відчуття дискомфорту (болить голова, ріжуться зуби);
  • в нього порушення сну.

Краплі «Колі Крокодил» полегшують ці симптоми, допомагають роботі травлення і нервової системи.

«Колі Крокодил»: показання для мам

Масла м’яти і меліси, що входять до складу крапель, служать натуральним знеболюючим та заспокійливим засобом. Тому «Колі Крокодил» можна приймати не тільки малюку, але й мамі. Краплі не є ліками або БАДом, не мають протипоказань (окрім індивідуальної непереносимості компонентів). Засіб дозволено вживати вагітним і жінкам, що вже годують. Окрім цього, масла кропу і анісу здатні збільшити лактацію.

Навіщо давати новонародженому краплі «Колі Крокодил»?

Засіб ефективний при профілактиці розладів травлення, зокрема дитячих коліків. Краплі можна давати малюку з перших днів життя. Якщо у дитини почались проблеми в роботі ШКТ, «Колі Крокодил» полегшить його стан. Краплі знімають кишкові спазми та здуття живота, допомагають газам легше виходити з організму, зменшують кислотний рефлюкс, заспокоюють нервову систему. Малюку відразу стає легше: вже через 10 хвилин після прийому крапель він перестає відчувати біль та зможе спокійно заснути.

«Колі Крокодил» — допомога, яку вигадала природа для ваших дітей.

Важливо! У ефективності «Колі Крокодил» встигли переконатися тисячі мам. Відгуки про засіб шукайте на нашій сторінці в Instagram @colicrokodil_ua

Колі Крокодил