Close

Чому немовля плаче?

Втішити немовля, що плаче, можна, тільки зрозумівши, що ж його турбує у цей момент. Тривалість, гучність і інтонація плачу немовляти підкаже вам, через що він так засмучений.

Хоче на ручки

Якщо малюк хоче поспілкуватися з мамою, він буде плакати з закликом і заспокоїться, як тільки почує ваші кроки.

Він захворів

Коли дитині боляче або вона відчуває нездужання, то її плач стає жалібним, її напруженість не змінюється. Якщо напад болю раптовий, немовля закричить голосно і заливисто.

Справа у кольках

Немовля пронизливо, довго і безперервно кричить. Як правило, вечорами.

Ріжуться зуби

Дитина вередує, часом починає невтішно й надривно плакати.

Вона перелякалася
Якщо дитина відчуває почуття страху, вона починає голосно, несподівано, часом істерично плакати. Заспокоїтися може так само несподівано.

Через гикавку.

Коли немовля гикає, це може викликати у нього почуття дискомфорту. Як правило, у цьому випадку малюк тихо хникає і швидко заспокоюється.

Хоче спати
Якщо дитина втомилася, вона буде вередувати, плакати при будь-якій спробі її розважити. Коли ви почнете заколисувати малюка, він заспокоїться.

Втратив соску

У цьому випадку діти скиглять заклично і невдоволено.

Хоче їсти

Голодне немовля плаче голосно і протяжно, переходячи на захлинаючий крик. Якщо ви візьмете малюка на руки, він стане шукати груди.

Йому жарко або холодно

Плач замерзлої дитини нагадує схлипування, які перемежовуються гикавкою. Малюк блідий і прохолодний на дотик. Якщо ж дитині жарко, то вона махає ручками і ніжками. Дитина гаряча, попри те, що абсолютно здорова.

Забруднився підгузок

Якщо дискомфорт малюкові приносять мокрі пелюшки, то він буде скиглити і соватися, намагаючись зрушити з неприємного місця. Якщо справа у брудному підгузку, то і на руках малюк буде, як і раніше, незадоволений.

Важливо знати: Якщо малюк плаче від страху, болю або голоду, то ви повинні відреагувати на це негайно і не чекати, поки немовля заспокоїться самостійно.

Колі Крокодил